.

.

Деца од Garanimals Момци со долги ракави Дино леќата маица, големини 4-10

Деца од Garanimals Момци со долги ракави Дино леќата маица, големини 4-10

DEN 1.33
Износ

Истражете ги забавните, кул стилови за вашето момче што го сака Дино, започнувајќи со ова откритие : мета со долг ракав од 365 деца од гаранимали кои имаат графички фронт на леќата. Изработена во удобна ткаенина од памук, оваа маица може да се спари со неговите омилени 365 детски шорцеви или панталони за забавна облека! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Лентикуларно графичко печатење однапред. Долга ракав на момчињата Дино маица од 365 деца од Гаранималс.

R

Им се допаѓа и на купувачите