.

.

Мали starвездени органски момчиња и мали деца со мали деца со кратки ракави џебни маици

Мали starвездени органски момчиња и мали деца со мали деца со кратки ракави џебни маици

DEN 319.84
Износ

Конечно! Чисти органски вистински светла! Еко-пријателска, природна завршница за супер мекост и помалку намалување. Екстра нежно за кожата на бебето. Направено со 100% сертифициран памук. Етички произведен во фер трговија, одржлив и транспарентен синџир на снабдување. Производствени капацитети без џемпери. Еко-пријателски : чист органски памук одгледуван и преработен без употреба на груби хемикалии или бои, произведени во објект овластен ОЕКО-Текс. Пријателски за бебиња : Проширување на деколте за лесно вклучување и исклучување. Помалку намалување и етикетата без ознаки нема да ја иритираат вашата нежна кожа. Функционално : Вклучува повеќе кошули во отпечатоци и цврсти, така што секогаш имате резервна опција при рака, и опции за мешање и совпаѓање со вашите омилени облеки. Можете да изберете да го носите сам или слоевит.

R

Им се допаѓа и на купувачите