.

.

Графичка маица со кратки ракави на чудо нација, 2-пакет, големини 4- & хаски

Графичка маица со кратки ракави на чудо нација, 2-пакет, големини 4- & хаски

DEN 134.08
Износ

Чуда нација 2 пакет момчиња пакет. Совршено за излегување или лежење наоколу! Овие на тренд парчиња се совршени за секоја пригода и сигурно ќе го привлечат вниманието на сите. Супер меките маички не се само модерни, туку и многу удобни. Секоја облека е направена уникатна заради процесот на производство. Ова ќе биде основно парче во вашиот плакар. Материјал : 40% полиестер/60% памук. Грижа : Машината за перење. Големина : Достапно во големини 4-18. © Wonder Nation. 2 пакет пакет. Вклучува : Две маици.

R

Им се допаѓа и на купувачите