.

.

Село Рохо Кафе Премиум оз од 5

Село Рохо Кафе Премиум оз од 5

DEN 2.00
Износ

Чисто coffeeбика колумбиско кафе. Нема мешавини. Се одликува со средно печено мелење, кое произведува мазно, избалансирано тело со ноти на сладост. Кафето село Рохо е свежо печено и вакуумско запечатено во потеклото за да ја зачува својата свежина, бујна арома и вкус богат со гурмани, кафето На Село Рохо се добива директно од семејните фарми кои се гордеат со нивните прецизно рачно избрани зрна кафе. Собрани на својот врв, нашите печени зрна кафе се чисти измиени и се сушат до совршенство. Главен производ Од 1933 Година, кафето Село рохо средно печено кафе е бренд за домаќинство во земјата познат по супериорните зрна кафе-Вклучува една торба од 16 унци. ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ. 16 мл димензии : 3.8 € 2.5 € 7.1 инчи. Рок на траење : 12 месеци. 100% Колумбиски Coffeeбика Кафе. Главна Кафе Клима. Вкусна Пијалак. Пакет од 5. 16 Мл. Кафе Премија.

R

Им се допаѓа и на купувачите