.

.

Лаваца Крема Е Густо Мелено Кафе, италијански тули од 8,8 Унци НОВИ

Лаваца Крема Е Густо Мелено Кафе, италијански тули од 8,8 Унци НОВИ

DEN 117.76
Износ

Лаваца Крема Е Густо Мелено Кафе, италијански тули од 8,8 Унци (Пакување од 3) Детали За Производот Тежина На Производот : 8,8 унци Тежина На Испорака : 1,7 фунти НАГОРЕ : 785923441481 085275712087 број на модел на Артикал : СИНХКГ063078 #309 во Мелено Пакување Кафе од 3 секој 8,8 унци за интензивно пријатно и силно ароматизирана пауза во Секое Време Од Денот Мешавина Со карактеристичен карактер Изработена Од Фини Кафиња Coffбика И робуста чоколадна мешавина со Посебен вкус со полно тело направена во ИТАЛИЈА лаваца крема е густо мелено кафе нето 8,8 мл/250 Гр за оние кои бараат ИНТЕНЗИВНО ПРИЈАТНА И Силно Вкусна Пауза во Секое време од Денот (вистинско време), лаваца крема измешајте со Карактеристичен карактер Направен Од фини Кафиња arбика И Робуста. Чоколадна мешавина со посебен полно тело вкус. Квалитетот на мешавините На Лаваца, кои ја направија лаваца синоним за еспресо низ целиот свет, доаѓа од повеќе од еден век ексклузивна страст за кафе, искуство, истражување и иновации. 70% Робуста 30%Fullбика Полноправна Земја до Средно Груба за да се користи Во Мелење Капка по капка и Француски апарати за кафе од 3 секоја 8,8 унци. За интензивно пријатна и силно ароматизирана пауза во секое време од денот. Мешавина со карактеристичен карактер направен од фини кафиња Arбика и Робуста. Чоколадна мешавина со посебен полн вкус. Произведено Во Италија.

R

Им се допаѓа и на купувачите