.

.

Максвел Хаус Оригиналниот печен декфон Средно печено кафе, торба со мл

Максвел Хаус Оригиналниот печен декфон Средно печено кафе, торба со мл

DEN 167.68
Износ

Максвел Хаус Оригинално средно печење Декф Кафе Кафе има постојан вкус на потпис што е добар до последната капка. Ова средно печено кафе е исклучително мазно и е кофеинирано за одлична шолја кафе во кое било време од денот. Направено со 100% арабика грав и грав од робуста, ова кошерско кафе е одлично сервирано црно или со крем и шеќер. Подгответе тенџере од ова оригинално печено кафе во кој било производител на капе кафе. Ова мелено кафе е вакуум спакувано во пакет од 11 унци за да се одржи свежината. Од живи лесни печени до целосни темни мешавини, максимум куќи со потписот на потписот се создава преку процес што не е направен на лесен начин, но на вистински начин, за 125 години. Еден пакет од 11 мл на Максвел Хаус оригинално средно печено дек кафе. Оригинално печено кафе Максвел Хаус Декф Кафе има постојан одличен вкус. Декафеинирано кафе со добро избалансирано средно печено. Направено со 100% реална арабика и грав кафе Робуста. Совршен за употреба во автоматски пивари за капење. Ова мелено кафе за производителот на капење со кафе е спакувано за свежина. Сертифицирано кошерско мелено кафе.

R

Им се допаѓа и на купувачите