.

.

Данкин 'лешник од лешник и торба за кафе

Данкин 'лешник од лешник и торба за кафе

DEN 215.68
Износ

Да се ​​додаде подоцна, содржи една (1) 18oz торба со лешник од Данкин, вештачки зачинето кафе. Премиум Арабика кафе одгледувано, одбрано и оценето според нашите стандарди на Данкин. Мазно и вкусно средно печено кафе, специјално измешано и печено за да го испорача истиот одличен вкус како и свареното кафе „кафе“ достапно во продавниците на Данкин. Чист и јасен вкус на лешник. Уживајте во одличниот вкус на Данкин дома. За ограничено време, може да добиете или кутија додека ја ажурираме нашата амбалажа. И двајцата содржат исто одлично кафе Данкин . Пред-земја, подготвени да се подготват дома сладок дом.

R

Им се допаѓа и на купувачите