.

.

Инктастична Превенција Од Самоубиство-Носам Чај и Виолетова боја За Маицата На Мојот Брат

Инктастична Превенција Од Самоубиство-Носам Чај и Виолетова боја За Маицата На Мојот Брат

DEN 351.84
Износ

Превенција од самоубиство-Носам Чај и Виолетова боја За Маичката на Мојот Брат. Инктастична Превенција Од Самоубиство-Носам Чај и Виолетова боја за Маицата За Возрасни На Мојот Брат Машка Бура Камо С.Превенција од Самоубиство-Носам Чај и Виолетова за Маичката на Мојот Брат. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Официјален инктастичен производ отпечатен во Соединетите држави. свесност превенција на ментално здравје поддршка за браќа и сестри љубовна значка преживеан ад менс облека за возрасни маици маици.

R

Им се допаѓа и на купувачите