.

.

Менс Клементин Трибленд 3 4-Ракав Раглан Маица

Менс Клементин Трибленд 3 4-Ракав Раглан Маица

DEN 2.67
Износ

4.7 мл., претходно испукан 50% полиестер, 25% чешлан памук со прстен, 25% вискоза 30 единечна полу-вградена силуета има Етикета со Солзи покрај конструкцијата на шевовите; ракав со двојна игла и долен хемоеко-Текс" Стандарден 100 Сертифициран; еднократно зашиен врат со вратот во боја поставена во јака и раглан со должина од 3/4 менс клементин трибленд 3/4-ракав раглан маица.

R

Им се допаѓа и на купувачите