.

.

Wrcnote Мажи Обична Еднобојна Маичка Кошула Лабава Фит Партија Качулка Блуза Чипка До Маица

Wrcnote Мажи Обична Еднобојна Маичка Кошула Лабава Фит Партија Качулка Блуза Чипка До Маица

DEN 1.67
Износ

Опис : Пол : Мажи, Менструален Стил : Мажи Маици Со Качулка, Маица Со Врвки, Маица Со Кратки Ракави, Лежерна Блуза, Тип На Летна Плажа : Еднобојна, Чипкана Боја : Кларет, Црна, Светло Сива, Темно Сива, Бела, Темносина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 35% Полиестер, 60% Памук, 5% Спандекснеклин : Должина На Качулка : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа, Фитнес Карактеристики : 1. Памук, полиестер и спандекс ткаенина обезбедува крајна издржливост и удобност. Оваа кошула има мала тежина и дише што ви помага да останете удобни.2. Совршено совпаѓање со вашите омилени панталони, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн.3. Оваа маица е погодна за секоја пригода, без разлика дали станува збор за патување, пикник, домашна забава, собирање пријатели. Тоа е добар избор да се создаде уникатна форма во секое време и насекаде.4. Погоден за спорт, бејзбол, теретана, фитнес, состанок, плажа, атлетика, тренинг, бизнис, дневен фустан и така натаму.Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Летни Врвови (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Машки Врвови Со Кратки Ракави, Маичка Со Качулка, Секојдневна Маичка Блуза, Летна Маица На Плажа, Спортски Маици. Материјал-35% Полиестер, 60% Памук, 5% Спандекс. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн-Секојдневни врвови со кратки ракави, маици со качулка за летни пуловери, удобна и мека маица, основна маичка со врвки, трендовски и убав. Повод-Удобно и секојдневно носење, совршено за секојдневни прилики работа, спорт, одмор, фитнес, трчање, возење велосипед, плажа и секојдневно носење итн. Натпревар-Спарете се со вашите омилени панталони, хеланки, црни панталони или тексас фармерки за класичен изглед кој никогаш не излегува од мода.

R

Им се допаѓа и на купувачите