.

.

Ханес Оригинали Унисе Облека Обоена Со Долги Ракави Џеб Маица Шпански Мов М

Ханес Оригинали Унисе Облека Обоена Со Долги Ракави Џеб Маица Шпански Мов М

DEN 2.67
Износ

ОСНОВИ КОИ СЕ ДАЛЕКУ ОД ОСНОВНИ Додадете гроздобер атмосфера во вашата гардероба со оваа сериозно мека унисекс Ханес Оригинали џеб маичка со долги ракави. Направено од памук со прстен, добиен од Американски фарми, тоа е облека обоена за ретро изглед и чувство. Шевовите со двојна игла на полите заедно со лентата рамо до рамо се квалитетни детали што можете да ги очекувате од Ханес. Ребрестата поставена јака ја држи својата форма и лежи рамно за класичен стил на вратот на екипажот. Совршен како долен слој или како единствен слој-Не можете да погрешите со Оригиналите на Ханес. БИДЕТЕ СВОИ ВО ОРИГИНАЛИТЕ НА ХАНЕС-стилска колекција на кул, модерни основни работи дизајнирани за удобност, направени за секое тело. МЕКА НА КОЖАТА - оваа унисекс маичка е направена со памук со прстен за супер меко, удобно чувство. Без смалување-без смалување удобност за сигурно вклопување. ГРОЗДОБЕР ЧУВСТВО-гроздобер-измиена и облека-обоена за ретро изглед и чувство во џебна маичка што ќе ја носите при повторување. ДЕТАЛИ ЗА ДИЗАЈНОТ-ребрести манжетни и јака со левиот џеб на градите. КВАЛИТЕТ НА ХАНЕС-Завршен со шиење со двојна игла, лента од рамо до рамо и рамна јака. ПАМУК Изработен од сад со квалитетен памук добиен од Американските фарми. МНОГУ ОПЦИИ-Земете ја оваа класика во секоја боја. ЛАДНО ПЕРЕЊЕ-Ханес препорачува машинско перење на оваа памучна маичка во ладна вода за да се намали употребата на енергија. Ханес Машки Комфортизамијте Џебна Маица Со Долг Ракав На Екипажот. Гроздобер измиена и облека обоена за ретро изглед и чувство. Нема удобност за смалување за сигурно перење после миење. Вратот со двојна игла, со прекривка со рамна јака што ја одржува својата форма. Ребрести поставени јаки и манжетни. Твил етикета и вратот лента. Лента од рамо до рамо за издржливост. Двоен игла дното полите. Зашиени во етикета. Достапно во различни бои. Изработен е од американски одгледуван памук. Гроздобер измиен и обоен во облека. Дел Од Колекцијата За Удобно Перење ханес. Содржина на ткаенина : 5,5-мл. 100% памучна маичка со прстен е супер мека и удобна. Земја На Потекло : Хондурас. Нега на ткаенина : ладно миење во Машина со слични бои; отстранете веднаш. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите