.

.

Удобност Бои Возрасни Тешка КАТЕГОРИЈА РС Долги Ракави Маица-Ц6014

Удобност Бои Возрасни Тешка КАТЕГОРИЈА РС Долги Ракави Маица-Ц6014

DEN 287.84
Износ

Удобност Бои Возрасни Тешка КАТЕГОРИЈА РС Долги Ракави Маица-C6014, Удобност Бои, C6014, КОНОП, 2 XL, Маици, Менс Памук Долги Ракави Обични Маици;Preshrunk, 100% ringspun памук; preshrunk, меко измиени, облека обоена ткаенина; twill снимено рамо до рамо; двојна игла зашиени Вратот, Отворите За Раце И ДОЛНИОТ Раб; 6.1 Мл.; ребрести јаки и манжетни 100% памук со прстен; претходно испрскана, меко измиена ткаенина обоена во облека; твил снимен рамо до рамо;. зашиен врат со двојна игла,дупки за раце и долниот раб; 6,1 мл.; ребрести јака и манжетни.

R

Им се допаѓа и на купувачите