.

.

Машки Маици Летен Одмор Туризам Плажа Моден Тренд Слободно ВРЕМЕ 3д Дигитално Печатење Маици Со Кратки Ракави Кошули За Мажи

Машки Маици Летен Одмор Туризам Плажа Моден Тренд Слободно ВРЕМЕ 3д Дигитално Печатење Маици Со Кратки Ракави Кошули За Мажи

DEN 2.00
Износ

Големина : XS Биста : 100cm/39.37" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 24cm/9.45" Должина : 71cm/27.95" Големина : S Биста : 106cm/41.73" Рамо : 45.5 cm/17.91" Ракав : 24.5 cm/9.65" Должина : 73cm/28.74" Големина : M биста : 112СМ/44.09" рамо : 47см/18.50" ракав : 25см/9.84" должина : 75см/29.53" големина : л Биста : 118см/46.46" рамо : 48.5 см/19.09" ракав : 25.5 см/10.04" должина : 77см/30.31" големина : xl биста : 124см/48,82" рамо : 50см/19,69" ракав : 26см/10,24" должина : 79см/31,10" големина : ххл Биста : 132см/51,97" рамо : 52см/20,47" ракав : 26,5 см/10,43" должина : 81см/31,89" големина : хххл биста : 140см/55.12" рамо : 54см/21.26" ракав : 27см/10.63" должина : 83см/32.68" големина : ххххл биста : 148см/58.27" Рамо : 56см/22.05" ракав : 27.5 см/10.83" Должина : 85см/33.46" Големина : ххс Биста : 94см/37.01" рамо : 42.5 см/16.73" Ракав : 23.5 см/9.25" должина : 69см/27.17" Машки Летен одмор туризам плажа моден тренд слободно време 3д Дигитално печатење кошула со кратки ракави : € Материјал Е изработен од удобни материјали и е доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење.①Прилики,Удобните материјали се многу погодни за секојдневни и секојдневни, и јас ќе ви се допаднат.`+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни.①Совпаѓање е погодно со вашите омилени фармерки и така натаму. големина, Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите .Машки Летен Одмор Туризам Плажа Моден Тренд Слободно време 3д Дигитално Печатење Кошула Со Кратки Ракави материјал : полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 260gpackage големина : 15x10x5cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Модата и модерниот дизајн ве прават попривлечни . Машки хавајски кошули, обичен стил на копче со кратки ракави, јака за камп, исправен раб со странични отвори, обични машки кошули, кои изгледаат многу убави и секојдневни, одговараат на големината, стилот надвор од канцеларијата, секојдневното носење. Можете исто така да ја носите хавајската кошула со маица внатре,ќе бидете привлечни за очи. Машките летни кошули се совпаѓаат со шорцеви, панталони на плажа итн. Машки Летен Одмор Туризам Плажа Моден Тренд Слободно време 3д Дигитално Печатење Кошула Со Кратки Ракави.

R

Им се допаѓа и на купувачите