.

.

Менс Дрибленд 5. оз., Маица Пакет

Менс Дрибленд 5. оз., Маица Пакет

DEN 479.84
Износ

50% претходно испукан памук, 50% полиестер; ткаенината за сушење ја отстранува влагата од телото; шиење со двојна игла низ целата површина; беспрекорна јака; етикета за пренос на топлина; снимено Рамо до рамо; Гилдан Менс Дрибленд 5,6 мл., 50/50 Маица 2 Пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите