.

.

Inktastic Валентин Самовила Со срца И цвеќиња Маица

Inktastic Валентин Самовила Со срца И цвеќиња Маица

DEN 319.84
Износ

Додадете дополнителен сјај и каприц на Денот на Вљубените на Вашето дете. Валентин Самовила Со Срца И цвеќиња Маица, совршен за мали деца кои сакаат самовили. Инктастична Вљубена Самовила Со срца и цвеќиња Маица За Возрасни Машка Бура Камо Л.Дозволете вашето малечко да ја прослави магијата на Денот на Вљубените со овој прекрасен дизајн на сирена. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Официјален инктастичен производ отпечатен во Соединетите држави. валентин деца пикси крилја остава природата розова виолетова светлина тон на кожата коса девојка фантазија мажи облека за возрасни маици маици.

R

Им се допаѓа и на купувачите