.

.

Машка Сина ТИКК Кенгури Маица Со Долги Ракави

Машка Сина ТИКК Кенгури Маица Со Долги Ракави

DEN 560.00
Износ

Вие сте страствен обожавател НА КЕНГУРИ И сакате да се истакнувате. Покажете им ја поддршката на КЕНГУРИТЕ УМКЦ со фаќање На Оваа Маица Со Качулка со Долги Ракави. Се одликува со задебелена ГРАФИКА НА КЕНГУРИ, така што никој нема да може да се запраша каде лежи вашата верност секој пат кога ќе ја занишате оваа слатка опрема. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Машинско перење. Со качулка. Увезени. Долг ракав. Бренд : Просфера. Сублимирана графика. Материјал : 100% Полиестер. Качулка без врвки. Лесен врв погоден за благи температури.

R

Им се допаѓа и на купувачите