.

.

Машката машка Раглан со кратки ракави

Машката машка Раглан со кратки ракави

DEN 175.84
Износ

Ажурирајте ги вашите секојдневни најважни работи почнувајќи со краткиот ракав на Georgeорџ Раглан Те. Изработена во удобна ткаенина, оваа основна маица за мажи е совршен врв за носење соло, слоевит под вашата омилена кошула со копчиња или поштеда на качулка за време на меѓусебните денови. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на Раглан. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Заврши за влага за да ви помогне да ве олади и суви. РАГЛАН РАБОТНИ РАБОТНИЦИ ЗА МАН од Georgeорџ.

R

Им се допаѓа и на купувачите