.

.

Голем кратки ракави за машка и машка измиена измиена измиена, до големина 3XL

Голем кратки ракави за машка и машка измиена измиена измиена, до големина 3XL

DEN 271.68
Износ

Сите нови Georgeорџ брендирани со кратки ракави со кратки ракави со дуодиран изгореници. Овој специјалитет обоен памук/поли дава богата димензија на тонална боја. Исцрпувањето на V-вратот обезбедува утеха и мода во исто време. 60%памук 40%поли. Дуодиран исцрпување. V-врат. Краток ракав. Georgeорџ. Машки. Машинско миење ладно.

R

Им се допаѓа и на купувачите