.

.

Ворнер браќа 100-ти машки и големи машки маички за маички, 2-пакувања, S-3XL

Ворнер браќа 100-ти машки и големи машки маички за маички, 2-пакувања, S-3XL

DEN 274.08
Износ

Прославете ја 100-годишнината од 100-годишнината на Ворнер Брат во стил со овие графички маички на Луни мелодии! Овие маички кошули се собираат во две пакувања; Белата мета има слика на ликовите на Луни Тунес кои се возат во машината за мистерија Scooby Doo. Зборот „Зоинкс!“ е напишано под. Purple Tee има карактери на Луни Тунес, кои го преземаат бранот на иднината со тоа што се играат како ликови од etsетсонс. Зборовите „Иднината е сега!“ се напишани на врвот. 2 пакувачки сет. Отпечатен екран. Краток ракав. Официјално лиценцирана облека за СБ. Вратот на екипажот.

R

Им се допаѓа и на купувачите