.

.

Дејвид Оленик-Зборувајќи Пингвин Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Дејвид Оленик-Зборувајќи Пингвин Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 159.84
Износ

Овој Тренд Меѓународен Дејвид Оленик - Зборувајќи Пингвин Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Дејвид Оленик - Зборувајќи Пингвин Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

R

Им се допаѓа и на купувачите