.

.

Аванти-Фини Мачка Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Аванти-Фини Мачка Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 303.84
Износ

Овој Тренд Меѓународен Постер За Ѕид Од Аванти - Фини Мачки е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Постер За Ѕид Од Авантуристички Мачки Со Дрвени Трендови На Магнетна Рамка Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

R

Им се допаѓа и на купувачите