.

.

Кит Кимберлин - Мачиња - Близнаци Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Кит Кимберлин - Мачиња - Близнаци Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 383.84
Износ

Осветлете ја секоја просторија со Овој Ѕиден Постер Кит Кимберлин - Мачиња - Близнаци. Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и отпечатени на премиум постер хартија што ги подобрува боите. Закачете го овој постер Со Магнетна Рамка за да додадете совршен завршен допир на вашиот ѕиден декор. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународен Кит Кимберлин - Мачиња - Близнаци Ѕиден Постер Со Дрвени Трендови На Магнетна Рамка Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

R

Им се допаѓа и на купувачите