.

.

Со Дизајн Училиште За Пливање Наутичка Внатрешна Перница За Фрлање На Отворено

Со Дизајн Училиште За Пливање Наутичка Внатрешна Перница За Фрлање На Отворено

DEN 3.00
Износ

Со комбинација на смели бои и стил на плажа, Ќе ви се допадне Школската Перница за Пливање од Нашата Колекција Едро, Сонце и Забава. Оваа внатрешна/надворешна перница ќе додаде крајбрежна атмосфера на вашиот трем, палуба или двор! Ова и сите дизајни Од Нашата Колекција Плови, Сонце И Забава ќе го направат вашиот дом сјаен. Изберете од достапни големини. Достапно во различни бои. Мека откачи полиестер надворешноста. Неверојатни дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Лажно пополнување. Зашиено затворање. Реверзибилен. Место Чиста Препорачува.

R

Им се допаѓа и на купувачите