.

.

Балтимор Гаврани - Крај Зона Ѕид Постер со Притисни Иглички, 14.725 22.375

Балтимор Гаврани - Крај Зона Ѕид Постер со Притисни Иглички, 14.725 22.375

DEN 2.67
Износ

Овој Тренд Меѓународниот Мак Балтимор Гаврани-Крајот Зона 17 Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот Нфл Балтимор Гаврани-Крајот Зона 17 Ѕид Постер Со Притисни Иглички : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

R

Им се допаѓа и на купувачите