.

.

Џејмс Букер - Простор Мрзлив Лама Мачка Јава Тако Ѕид Постер Со Притисни Иглички, 14.725 22.375

Џејмс Букер - Простор Мрзлив Лама Мачка Јава Тако Ѕид Постер Со Притисни Иглички, 14.725 22.375

DEN 3.33
Износ

Овој Тренд Меѓународниот Џејмс Букер - Простор Мрзливи Лама Мачка Јава Тако Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Џејмс Букер-Простор Мрзлив Лама Мачка Јава Тако Ѕид Постер Со Притисни Иглички : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

R

Им се допаѓа и на купувачите