.

.

Џејмс Букер-Ласерски Очи Вселенски Ѕид Постер, 14.725 22.375

Џејмс Букер-Ласерски Очи Вселенски Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 367.84
Износ

Овој Тренд Меѓународен Џејмс Букер - Ласерски Очи Вселенски Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Џејмс Букер - Ласерски Очи Вселенски Ѕид Постер : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

R

Им се допаѓа и на купувачите