.

.

Јо-ху Чоколаден Пијалок, фл оз лименки, пакување

Јо-ху Чоколаден Пијалок, фл оз лименки, пакување

DEN 3.00
Износ

Размрдајте малку вкусна забава со класичниот чоколаден вкус На Ју-ху. Со чоколадна добрина која оди надолу мазна и лесна, Yoo-hoo обезбедува освежувачки забавен вкус што нема да го најдете никаде на друго место. Летото едноставно не е исто без да пиете ладно Ју-ху на плажа, покрај базен, на долго семејно патување или само да се разладите во вашиот двор. Речиси 100 години, Чоколадниот Пијалок Јо-ху го дава освежувачкиот вкус што го сакаат љубителите на чоколадо. Не само што е вкусен чоколаден пијалок, туку е и 99% без маснотии, 100% без кофеин и богат и со калциум и Со Витамин Д. Првпат воведен Во 1920-тите Од Натали Оливиери, мала сопственичка на самопослуга во Њу Џерси, Јо-ху е совршен чоколаден пијалок што секој го сака. Со својот богат, мазен и вкусен вкус на чоколадо, секогаш го погодува местото. Јо-ху е сладок, лесен за голтка и одлично оди со сите ваши омилени закуски. Покрај оригиналниот вкус на чоколадо, можете да уживате И Во Јо-ху во Ванила, Јагода, Чоколадна Јагода, Чоколаден Путер од Кикирики и Колачиња и Крем. Без разлика кој вкус ќе го изберете, можете да уживате во одличниот вкус и да го добиете вашето освежувачко чоколадо поправете со секоја вкусна голтка Ју-ху! БОГАТ ВКУС : со својот богат, мазен и вкусен вкус на чоколадо, секогаш го погодува местото. ОДЛИЧНО ЗА ГРИЦКАЊЕ : ју-ху е слаткиот, лесен за голтка чоколаден пијалок кој совршено одговара со сите ваши омилени закуски. БЕЗ КОФЕИН : Јо-ху е 99% без маснотии, 100% без кофеин и богат и со калциум и Со Витамин Д.СОРТА НА ВКУС : покрај оригиналниот вкус на чоколадо, можете да уживате И Во Јо-ху во ВАНИЛА, Јагода, Чоколадна Јагода, Чоколаден Путер од Кикирики и Колачиња и Крем. ДОВЕРЛИВ БРЕНД : Првпат воведен Во 1920-тите Од Натали Оливиери, мала сопственичка на самопослуга во Њу Џерси, Јо-ху е совршен чоколаден пијалок што секој го сака. Едно 12-пакување од 11 лименки со течна унца.

R

Им се допаѓа и на купувачите