.

.

Нимфеас 1914-17 Канвас уметност од Клод Моне, рамка од дрво

Нимфеас 1914-17 Канвас уметност од Клод Моне, рамка од дрво

DEN 2.33
Износ

Подготвени за обесени со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова изменето врамено уметничко дело има апстрактни растенија и вода. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee.

R

Им се допаѓа и на купувачите