.

.

Plnotme Женски Краток Ракав Екипажот Вратот Замав Фустани Боја Блок Лето Лабава Повик А-Линија Мека Удобна Маица Фустан

Plnotme Женски Краток Ракав Екипажот Вратот Замав Фустани Боја Блок Лето Лабава Повик А-Линија Мека Удобна Маица Фустан

DEN 1.00
Износ

✿ Материјал : Главниот материјал е 95% ПОЛИЕСТЕР,5% СПАНДЕКС. Ткаенината е ултра мека и дише, што може да ве натера да имате добро искуство при носење и да се чувствувате удобно цел ден. ✿ Карактеристики : Тркалезен Врат/О Врат Кратки Ракави Разгорени Фустани Со маици За Жени, Летен Обичен Фустан За Забави, Лелеав Фустан, Секојдневно и Лабаво вклопување.Имаме три стилови за избор, фустан со цврста боја, фустан со пруги и фустан со блок во боја. ✿ Појавување : лабавиот дизајн на фустан од маица, облечен во ремен и во комбинација со пар чизми ќе направи да изгледате одлично. Правејќи да изгледате помодерно и стилски. ✿ Прилики : Погоден За секојдневно носење, рекреативни активности, патување, одмор, секојдневен, шопинг, забава и клуб во пролет, лето и fall. Нега на облека : ве Молиме имајте предвид дека рачно перење или машина со ладна вода, не користете прашок за белење или исушете го сувото топло, подобро закачете го за да се исуши. ✿. ✿ Внимателно споредете ја табелата со големини, а потоа изберете го производот што ви одговара. Можете да ја видите табелата со големини на сликата на производот. Ако сакате широка облека, нарачајте облека за една големина поголема. ✿. ✿ Забелешка : ве Молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.Постои 2-3% разлика според рачното мерење. 1 инч = 2,54 см. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. ✿ Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме вашиот проблем што е можно поскоро. Женски Кратки Ракави Екипажот Вратот Замав Фустани. Боја Блок Лето Лабава Повик А-Линија Маица Фустан. Шарени боја блок фустан. Овој Основен Долг Туника Врвот Мини Маица Фустан.

R

Им се допаѓа и на купувачите