.

.

Жените Сатен Длабоко Против Шпагети Ремен Се Лизга Ноќна Облека Цврст Асиметричен Фустан

Жените Сатен Длабоко Против Шпагети Ремен Се Лизга Ноќна Облека Цврст Асиметричен Фустан

DEN 319.84
Износ

Детали : *Големина На Ознака : С/М,проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Тежина : с-40-50кг,М-50-60кгл должина : С-52,5-69см,М-55,5-72см* Предмет Ткаенина : Полиестер* Боја На Предметот : Црна,Бела(како што покажуваат сликите)* Карактеристики на Предметот : Долна Облека,Сатенска Облека За Спиење,Ноќен Фустан,Чипка,Фустан Со Лизгање Пижама* Состојба На Предметот : Сосема Нов* Опис На Предметот : 1) Применлив пол : Женски2) должина На Облека : редовно3) еластичност : малку истегнато4) шема : цврста Боја5) стил : секси6) соодветна сезона : цела сезона7) апликација : ноќ* Содржина на пакетот : 1*Фустан(Други Предмети Што не Се Вклучени) Како Да Изберете Соодветна Големина?1) Користете слична облека за споредба со големини.2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како табелата со големина на рамно мерење. Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Жените Сатен Длабоко Против Шпагети Лента Лизга Ноќна Облека Солидна Асиметричен Фустан. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Ве молиме проверете ја големината, бојата и стилот на сликата на производот пред да ја купите, проверете дали производот е соодветен пред да нарачате. Без разлика дали станува збор за позитивен или негативен коментар, сите сакаме да знаеме. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми.

R

Им се допаѓа и на купувачите