.

.

Мумаја Печатени Жени Миди Должина Памучен Фустан Краток Ракав Лето Носат Облека

Мумаја Печатени Жени Миди Должина Памучен Фустан Краток Ракав Лето Носат Облека

DEN 367.84
Износ

Почестете Се Со Нов Фустан Од Мумаја И Прифатете Го Вашиот Стил. Смрека Ова Печатено Парче За Работа Со Тоа Што Ќе Го Поставите Со Балетанки. Се Одликува Со Средна Должина, Еластичен Ракав, Прилагодлива Врвка За Влечење Одзади И Детален Раб Од Тантела На Дното На Фустанот. Стилскиот Врат Му Дава Свечен Изглед И Може Да Го Носи Во Секоја Пригода.Без Разлика Дали Го Носите На Свадба, Празнична Забава Или На Жежок Состанок, Овој Фустан Ви Е Потребен За Секоја Коктел Забава! Тоа Е Исто Така Совршен За Вас Невести Таму И Сите Оние Туш Партии.Продажба За : 1 Фустан Материјал : Памучна Камбрик Должина : 42 Инчи (Прибл.) Висина на моделот : 176 Cm Pattern : Печатена Нега : Средно Машинско Перење, Топло Железо, Железо Додека Ја Намалувате ГОЛЕМИНАТА ИНФОРМАЦИИ : Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Пред Да Го Направите Купувањето. Ако Вашата Големина Е Помеѓу Две Големини, Ви Препорачуваме Да Изберете Поголема Големиназа Брендот : Мумаја Нуди Женска Облека во Различни Принтови и Класични Силуети. Нашите Производи Се Достапни Во Разновиден Опсег На Големини, Од XS-3 XL, Moomaya Е Едношалтерска Продавница За Сѐ, Почнувајќи од Секојдневни Фустани до Етничка Облека, Пријатни Џемпери до Пуловер Блузи до Декор На Домот. Обрнуваме Внимание на Секој Детал, Што Значи дека Ќе Најдете Покаченаesетика Низ Целата Наша Колекција.Ние Сме Специјализирани Во Комбинирање На Напредна Мода Со Прифатлива Цена. Сите Наши Производи Се Дизајнирани Во Куќата Од Нашиот Супер Талентиран Млад Тим Дизајнери.Уште Повеќе, Ткаенината Што се Користи Во Производството на Нашата Облека Се Печати Со Употреба На Готс (Глобален Стандард За Органски Текстил) Сертифицирано Мастило И Хемикалии Пред Пост За Производство На Ткаенина, Што Ја Прави Нашата Облека Безбедна. Материјал-Памучна Камбрика. Грижа : Средно Машинско Перење, Топло Железо, Железо Додека Е Влажно. Дизајн : Печатена Должина на коленото, Еластичен Ракав, Со Детали Од Чипка на Дното. Супер Удобно За Секое Место. Класичен И Шик Изглед Кој Ќе Се Меша И Ќе Одговара Со Која Било Комбинација. Прилагодлив Појас За Влечење Одзади За Удобно Носење.

R

Им се допаѓа и на купувачите