.

.

Женски Фустан Женски Фустан Со Големи Димензии Екипажот Вратот Надвор Рамо Краток Ракав Печатење Секојдневен Здолниште Фустан За Жени

Женски Фустан Женски Фустан Со Големи Димензии Екипажот Вратот Надвор Рамо Краток Ракав Печатење Секојдневен Здолниште Фустан

DEN 431.84
Износ

Големина : XL Биста : 114cm/44.88" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 19cm/7.48" Половината : 98cm/38.58" Должина На Грбот : 140cm/55.12" Големина : XXL Биста : 120cm/47.24" Рамо : 47cm/18.50" ракав : 19cm/7.48" Половината : 104см/40.94" должина на грбот : 141см/55.51" големина : хххл Биста : 126см/49.61" рамо : 48см/18.90" ракав : 20см/7.87" ПОЛОВИНАТА : 110СМ/43.31" должина на грбот : 142см/55.91" големина : ххххл биста : 132см/51,97" рамо : 49см/19,29" Ракав : 20см/7,87" Половината : 116см/45,67" должина на грбот : 143см/56,30" големина : хххххл биста : 138см/54,33" рамо : 50см/19,69" ракав : 20см/7,87" половината : 122см/48.03" должина на грбот : 144см/56.69" женски голем фустан на екипажот на екипажот од Рамо Краток Ракав отпечатен секојдневен фустан со здолништекарактеристики : овој фустан мек растеглив материјал, Лесен, но не и слаб!Кога присуствувате на важни прилики, дали ви треба пристоен и елегантен фустан?Кога присуствувате на свадба на пријател, дали ви треба прекрасен фустан?Првиот секси и елегантен фустан за пролет и лето оваа година.Измијте Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Обложувајте Суво/Мијте со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека.Сезона : Aut, зима, пролет, летен пол : Женакога : Дневно, забава, банкет итн.Стил : Елегантен, секси, секојдневен пакет содржина : 1 х Фустан Погоден За Секоја Пригода, Како Што Се Секојдневен, Состанок, Забава, Вечер, Коктел, Свадба, Плажа, Вокација, Одмор И Така Натаму. жените се облекуваат секси. летни фустани за жени 2023 секси. сарафани за жени. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

R

Им се допаѓа и на купувачите