.

.

Фустани За Жени Над Коленото Екипажот Вратот Краток Ракав Летен Датум Печатен Лабав Фустан Темперамент Зелена XL

Фустани За Жени Над Коленото Екипажот Вратот Краток Ракав Летен Датум Печатен Лабав Фустан Темперамент Зелена XL

DEN 3.00
Износ

Женски Летен Гроздобер Принт Лабав Фустан Со Кратки ракави Од Пеплум Од Вратот На Екипажот. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер, 5% Должина На Спандексите На Ракавите : Должина На Кратки Ракави : Над Стил На колена : А-Ленено Деколте : Карактеристики На Вратот На Екипажот : Летни фустани; Фустани За Жени 2023;Дебелина : Стандарден Стил : секојдневен,лабав,сексисезона : Пролет, Летна Пригода : Дневно носење, вклучен пакет за вокација : 1 Еез Женски Фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. `+Ултра Лесен И Мек Материјал Сигурно ќе ви се допадне начинот на кој тие ве прават да изгледате и чувствувате. Овие Летни Фустани се изработени од 95% Полиестер, 5% Спандекс. Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни денови; Лесен, но Не гледам преку.Постелнина. Карактеристики : фустани за жени 2023; женски секојдневни фустани; фустани; фустани за одмор за жени; цветен фустан; летни фустани за жени 2023. Дизајн : Женски Летен Гроздобер Принт Лабав Фустан Со Кратки ракави Од Пеплум Од Вратот На Екипажот. Појавување : Летните фустани за жени се разноврсен и модерен избор за секојдневно носење на жените. Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат женствен и ласкав изглед. Прилики : Секојдневен, Плажа, Одмор, Патување, Одмор, Забава, Секојдневно, Датуми, Филмови.

R

Им се допаѓа и на купувачите