.

.

Дами Повик Секси Печатење Мода V-Вратот Краток Ракав Лабава Долг Фустан

Дами Повик Секси Печатење Мода V-Вратот Краток Ракав Лабава Долг Фустан

DEN 383.84
Износ

Дами Повик Секси Печатење Мода V-Вратот Краток Ракав Лабава Долга Фустанопис1. Специјално печатење / спојување дизајн2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија4. Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода / сув производ информации : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 97% Полиестер, 3% Спандекспатер Тип : Печатен Стил : секојдневен, сексил Должина : Редовна Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 женски dress Size USUKEUBust Sleeve Waist Hiplengths4836100cm/39.37"21.5 cm/8.46"94cm/37.01"110cm/43.31"93cm/36.61"M61038104cm/40.94"22cm/8.66"100cm/39.37"116cm/45.67"94cm/37.01"L81240110cm/43.31"22.5 cm/8.86"106cm/41.73"122cm/48.03"95cm/37.40"XL101442116cm/45.67"23cm/9.06"112cm/44.09"128cm/50.39"96cm/37.80"XXL121644122cm/48.03"23.5 cm/9.25"118cm/46.46"134cm/52.76"97cm/38.19"XXXL141846128cm/50.39"24cm/9.45"124cm/48.82"140cm/55.12"98cm/38.58" стил : Обичен и едноставен дизајн, мек и удобен за носење.Едноставен секси стил, погоден за секојдневно носење. Материјал : ткаенина погодна за кожата, мека текстура, удобна и дише, погодна за женска нежна кожа. Избор на подарок : Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба.

R

Им се допаѓа и на купувачите