.

.

Romенски ромпер на жените

Romенски ромпер на жените

DEN 1.00
Износ

Rompersенскиот ромпер на белата марка е совршен за потопло време. Едноставно, лизгајте се на овој ветровито ромпер -ромпер и ќе се чувствувате тотално кул со неговите убави и светли цветни отпечатоци. Направено со еластична лента за половината и деколте за ласкаво вклопување. Белата марка женски безжичен ромпер има коси странични џебови и стилови добро со сандали. Бел марка женски ромпер ромпер. 95% полиестер 5% спандекс. Еластична половината. Џебови. Без ремен. Печатено. Машинско миење ладно.

R

Им се допаѓа и на купувачите