.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 3.33
Износ

Направени да го завршат вашиот најобичен изглед во Newујорк минута, Shadie By Brinley Co. со модерен квадрат-пети и елегантен профил, овој веган кожен буити го зголемува секој изглед. Внатрешниот патент ги прави лесни за лизгање, а тенка потпетица спарена со удобна пена од 4 мм tru ™ ™ insole додава лифт за прошетка. Висина на пета : 3 3/4-инчи. Тип на пета : Пета. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 5 1/2 инчи. Врвен обем : 10 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите