.

.

Преклопете ги женските борбени чизми во коњак

Преклопете ги женските борбени чизми во коњак

DEN 3.00
Износ

Борба и џемпер се соединуваат за да направат стилски багажник за сезони есен/зима. Се одликува со џемпер-плетено преклопување, чипкајте детали, лента за токи и страничен патент за лесно носење. Faux кожа, гумена надворешна плоча. Платформа од 1,25 инчи.

R

Им се допаѓа и на купувачите