.

.

Женски fau nubuck геометриски чизми за пети од бадем

Женски fau nubuck геометриски чизми за пети од бадем

DEN 959.84
Износ

Додадете стилски чизми на вашиот изглед со геометриски чизми на глуждот од Бринли Коп. Мекиот кожен кожен кожен грб се крева на глуждовите и истакнува ладна геометриска шема. Запалените рангирани блок потпетици го комплиментираат овој стил на мора. Висина на пета : 1 3/4-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 5 1/2 инчи. Врвен обем : 9 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : faux nubuck. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите