.

.

Нова Природа Бриз Несовпаѓање-Жени Фау Велур Крпеница Буци Пета Чизми

Нова Природа Бриз Несовпаѓање-Жени Фау Велур Крпеница Буци Пета Чизми

DEN 2.67
Износ

Оваа крпена чизма е направена со горен дел од вештачки велур, дизајн на крпеница низ целата земја и буци потпетици. Завршено со страничен патент за лесно вклучување и исклучување. Мерење (тестирано сз 6; прибл.) : Пета : 2", Вратило( со / пета) : 7.75", Отворање : 10.5", Верно на големината, Сосема ново со оригинална или кутија за чевли Алриско. Ѓон / Баласт : газен ѓон што не се лизга / амортизиран кревет за стапала со влошка со влошка. УДОБНО И СИГУРНО ВКЛОПУВАЊЕ : со совршена количина на подлога, ќе можете да трчате по цел ден со леснотија во удобноста! Конструкцијата е дизајнирана да ви даде сигурно, но удобно вклопување врз основа на големината што ќе ја изберете. Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да изберете. КВАЛИТЕТ и ВРЕДНОСТ : Зошто да потрошите повеќе на високи сезонски, во текот на целата година, стилови на прилики кога ќе го добиете истиот квалитет на дизајнерот по намалени и конкурентни цени? Овој стил може да биде за речиси секоја облека со дизајни што ќе ви помогне да ги истакнете нозете и да го истакнете вашиот креативен и модерен изглед! Надворешниот ѓон со газење ќе се погрижи да го поминете денот и ноќта безбедно и без замор. ЗАГРИЖЕНИ ЗА НАШАТА ОКОЛИНА? : Ние ги сакаме животните исто како и вие! Ниту едно животно не беше повредено за време на производството на овие чевли. Тие се направени со 100% вегански материјали од врвот до ѓонот се сите од вештачки материјали. Ние работиме само со и носиме производители или брендови кои се многу еколошки свесни!.

R

Им се допаѓа и на купувачите