.

.

Brinley Co. женски фустан бута

Brinley Co. женски фустан бута

DEN 575.84
Износ

Bootie од страничен сплит на глуждот од Brinley Co е конструирана со меки велурски велур со детали од странични детали од секоја страна. Агли бурни потпетици создаваат ласкава силуета и метални детали акценти на советите на пети и потпетици за да ја завршат висината на стилот на потпетиците : 2 3/4-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 5 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите