.

.

Компанијата Бринли Ко.

Компанијата Бринли Ко.

DEN 573.44
Износ

Секој сака добар зимски чизми од крзно, а Фригиден багажник од Бринли Ко е совршен! Овој водоотпорен чизми на глуждот ќе додаде нешто дополнително на оние досадни зимски гардероби. Издвоите со густиот акцент на крзно, дебели надворешни стапала, ладни ленти и материјал со два тони! Овие чизми се изработени со кожена кожа и човечки материјали. На овој чевел се истакнува пети од бадем. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 6 инчи. ОПИКЦИЈА : 14 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс кожа и ткаенина. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите