.

.

Градник Убава Задна Долна Облека Беспрекорна Без Челичен Прстен Големо Шоу Мали Тенки Спортови

Градник Убава Задна Долна Облека Беспрекорна Без Челичен Прстен Големо Шоу Мали Тенки Спортови

DEN 1.00
Износ

Нашиот принцип на услуги е да ги направиме клиентите задоволни, можете да ја добиете најдобрата услуга во нашата продавница, имате какви било прашања поврзани со стоката може да не контактирате, ние мора да бидеме најбрзата брзина за да одговорите!Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Чаша : 70АБЦ-80АБ Уудер Биста : 53см/20.87" Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 Куп : 80БЦД-85АБЦ Уудер Биста : 58см/22.83" Големина : ХЛ САД : 10 ЕУ : 40 Чаша : 85ЦД-90АБЦД Усер Биста : 63см/24.80"Градник за жени : Различни големини ЗА ИЗБОР : ве МОЛИМЕ погледнете ЈА ТАБЕЛАТА За Мерење На Големината За ДА ЈА ПРОНАЈДЕТЕ Најдобрата Големина пред Да Ја Купите. Ако сте помеѓу 2 големини, ви препорачуваме да изберете поголема големина.Ткаенина што дише : градникот е изработен од мека ткаенина, која е мазна и мека, дише и апсорбира пот, нежна за кожата и удобна за носење; нема да ве натера да имате никакво врзано чувство беспрекорно и безжично : градникот има удобни ремени и меки, еластични ткаенини, во комбинација со беспрекорен и безжичен дизајн, што ви овозможува да уживате во лесна поддршка и максимална удобностбезжични И Удобни : носењето спортски градници повеќе не е ограничено на тренинзи. Можете да облечете дури и додека лежите дома, правите задолженија или извршувате работи Или кој Било Друг материјал за вежбање со низок интензитет : Мека Вискоза Ткаенина,Изработена од Полиестер. Пакетот содржи : 1 ПАРЧИЊА долна облека. ЛЕСНО ПОМЕСТЕН ГРАДНИК ЗА УДОБНОСТ : Градници за жени без поддршка под жица, во основа е беспрекорен и не се гледа. Обезбедува измазнување преку грбот, совршено за носење под сите видови облека! За сигурно вклопување и лесно ставање и соблекување на градниците за жени безжични. КРАЈНА УДОБНОСТ : Еластичниот ремен за рамо се проширува и го намалува притисокот за удобност без напрегање на рамото. Прилагодливи ремени за рамо и брава за грб : ремените за рамо и задната тока може лесно да се прилагодат, што ќе ви овозможи да го прилагодите удобниот градник во удобна положба и да го прицврстите без да се плашите од лизгање.Бендот се формира на вашето тело за удобно вклопување.направете мазен изглед под облеката, така што ќе заборавите дека носите дури и градник. ДИШЕ И ПОТ ФИТИЛ : овој градник за спиење е додаден истегнување, тој е толку еластичен што ќе одговара не само на мали жени, туку и на големи бисти жени и девојки без затегнатост. Широките еластични ремени и широкиот раб на лентата обезбедуваат поддршка за вашата биста,најдобар избор за спорт и секојдневно носење, ослободени за вашите гради. Тоа може да биде спортски градник,јога градник,градник за вежбање,градник За Танцување,градник за спиење,дневен градник и секојдневен градник. И Машинско Перење и рачно перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите