.

.

Женски Спортски Градник Секојдневни Отпечатоци Предна Тока Долна Облека Без Бандажи Елек Чипка Плус Големина Градник Долна Облека

Женски Спортски Градник Секојдневни Отпечатоци Предна Тока Долна Облека Без Бандажи Елек Чипка Плус Големина Градник Долна Облека

DEN 252.80
Износ

Големина : 36 Под Биста : 68см/26.77 "Големина : 38 Под Биста : 72см/28.35" Големина : 40 Под Биста : 76см/29.92 "Големина : 42 Под Биста : 80см/31.50 " Големина : 44 Под Биста : 84см/33.07" Жени Обични Отпечатоци Предна Тока Долна Облека Без Бандажи Елек Чипка Плус Големина Градник Долна Облека Карактеристики : 1. Изработени од материјали, издржливи, погодни за секојдневно носење.2. Дизајн на градник со чипка за шиење чипка, може да ја одрази вашата фигура3. Дизајнот на ременот за рамо може да се прилагоди за да биде поудобен и поудобен за носење.4. Ние градници, без разлика каква боја ќе изберете, за да ви бидат поудобни за носење.5.Ние ќе разберете дека може да се појават мали грешки во бојата.Сезони : Лето, пролет, aut, зима пол : Женски, женскуп : 3/4 Купокација : Секојдневно, Насекаде Материјал : Најлонстил : Секојдневен, секојдневен дебелина : стандарден тип На Појас : Фиксна лента за перење : ладно миење Раце, закачување или воздушен пакет вклучуваат : 1 ПАРЧИЊА Долна облека 1. Изработени Од Материјали, Издржливи, Погодни За Секојдневно Носење. Женските Градници Максимално Поддржуваат Спортски Градници за Жени. 4. Ние Градници, Без Разлика Каква Боја Ќе Изберете, За Да Ви Бидат Поудобни За Носење. Атлетски Спортски Градник Крајна Лифт Градник. 5.Ние Ќе Разберете Дека Може Да Се Појават Мали Грешки Во Бојата. Градници За Женски Тренинг За Женски Спортски Градник. 2. Дизајн на градник со Чипка За Шиење Чипка, може да ја Одразува Вашата Фигура Спортски Градници за Трчање Женски Спортски Градници.

R

Им се допаѓа и на купувачите