.

.

Шампион Женски Тркачки Беспрекорни спортски градници

Шампион Женски Тркачки Беспрекорни спортски градници

DEN 1.00
Износ

Шампион Жени Апсолутна Удобност Спортски Градник Минимални шевови За максимална удобност и без одвлекување на вниманието. Двојно Сува технологија ја отстранува потта од кожата за да управува со влагата и да ве одржува посува. Умерената Поддршка е идеална за возење велосипед, пешачење или тренинг во теретана. Компресивно вклопување за поддршка. 89% полиестер/11% спандекс. С. Гранит Хедер/Црна. Жени. Шампион. Тркач. Беспрекорно.

R

Им се допаѓа и на купувачите