.

.

Лили На Франција Женски Реверзибилен Спортски Градник 2151801, Боја За Мастило, Голема

Лили На Франција Женски Реверзибилен Спортски Градник 2151801, Боја За Мастило, Голема

DEN 2.67
Износ

Лили На Франција Женски Реверзибилен Спортски Градник 2151801 добивате два градници во еден со овој реверзибилен спортски градник! акцентот на ширинг напред обезбедува одлично обликување додека сеуште нуди поддршка. Ткаенината што дише ја отстранува влагата. Останете ладни и суви додека вежбате.

R

Им се допаѓа и на купувачите