.

.

Вирмакси Попуст Мултифункционалната Аголна Четка Може Да Ја Замени Малата Четка За Отстранување На Жлебот За Чистење На Прагот На Прозорецот

Вирмакси Попуст Мултифункционалната Аголна Четка Може Да Ја Замени Малата Четка За Отстранување На Жлебот За Чистење На Прагот

DEN 1.67
Износ

Мултифункционалната Аголна Четка Може Да Ја Замени Малата Четка За Отстранување На Жлебот За Чистење На Прагот На Прозорецот Карактеристики : 100% Сосема нов и .Може да се исчисти тапа, бања, када, плочка и нечистотија,со мал може да се користи за чистење на мали празнини, Добар квалитет, не и без вкус, без загадување; Големина : Околу 14*8*материјал : пп + пакет за крпа за чистење вклучува : 1 х четка за чистење : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење, стекнете го вашето разбирање дома, домашен декор, домашна градина готвачка, јога душеци за домашно вежбање, домашни најважни работи, дома и кујна, домашни канцелариски клупи, освежувачи на воздух за дома, домашна теретана, домашна канцеларија стол, одвлажнувачи за дома, за дифузери за дома, вештачки растенија за домашен декор затворен, подароци за затоплување на куќата нов дом, попуст за дозвола за домашен декор мултифункционалната аголна четка може да ја замени малата четка за отстранување на жлебот за чистење на прагот на прозорецот. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања. рустикален домашен декор, опрема за домашна теретана, украси за денот на вљубените за дома, алатки и подобрување на домот, светилки за биро за домашна канцеларија, уништувач на хартија за домашна употреба, домашна канцеларија, украси за дома за дневна соба, термостат за дома, воздух за дома, татковина, опрема за теретана за дома, мал дом, работа од домашни најважни работи.

R

Им се допаѓа и на купувачите