.

.

20-5499-00-Светлосна Светилка На Фаровите Десна Патничка Страна Нова Гаранција Одговара на избери: 1999-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2000-ШЕВРОЛЕТ ТАХО

20-5499-00-Светлосна Светилка На Фаровите Десна Патничка Страна Нова Гаранција Одговара на избери: 1999-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО,

DEN 1119.84
Износ

Пакет Вклучуваатстик 20-5499-00-1 Фарови Светло Светло Десна Страна На Патникот За ШЕВРОЛЕТ Камиони x 1item Опистик 20-5499-00-1 Светло Светло Светло Десна Страна На Патникот ЗА ШЕВРОЛЕТ Камионикомпатибилни : 99-02 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 1500 (КАМИОН)|99-02 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 2500 (камион)|00-06 Шевролет Приградски 1500 (Камион)|00-06 шевролет приградски 2500 (Камион)|00-06 Шевролет Тахо (Камион)|01-02 Шевролет Силверадо 1500 ХД (КАМИОН)|01-02 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 2500 ХД (КАМИОН)|01-02 Шевролет Силверадо 3500 (Камион)Л Х Х Х (ИНЧ) : 18,95 х 8,7 Х 5,96 Оем Дел Број : 16526134имињата На Производите Се Заштитен Знак НА НАВЕДЕНИОТ ПРОИЗВОДИТЕЛ ИЛИ Други Сопственици И Не Се Заштитни знаци НА КОРП НА СИЛА.ПРОИЗВОДИТЕЛОТ НЕ МОРА ДА ЈА ОДОБРУВА УПОТРЕБАТА НА ОВИЕ ПРОИЗВОДИ. Ое-споредлив ремен (без приклучок за пигтаил) за инсталација без проблеми,одредбите за монтирање што може да се споредат со ОЕ обезбедуваат прецизно поставување,Ригорозни и забрзани тестови за возење велосипед за да се обезбеди квалитет и издржливост на услугата на производот,Специјалната обвивка на површината на објективот спречува замаглување и избледување обезбедувајќи соодветно осветлување И оперативна безбедност,Исполнување ИЛИ надминување на стандардите ЗА ТОЧКИ/САЕ Со особено внимание За Фотометриски И Безбедносни Усогласености Изберете : 1999-2002 шевролет силверадо 2000-2006 шевролет тахо 2000-2006 шевролет приградски и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите