.

.

Замена На Регулаторот на Предниот Лев Прозорец за 07-ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА

Замена На Регулаторот на Предниот Лев Прозорец за 07-ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА

DEN 300.16
Износ

Дизајниран за ое спецификации, до куките за монтирање, столпчиња и кабелски врски, за да се обезбеди кавга слободен, пад-во одговара. Секој мотор на регулаторот НА прозорецот TYC е дизајниран да има ист излез на вртежен момент како и оригиналната опрема за соодветни перформанси. Нема мотор со мала моќност што работи бавно или совладан мотор што става непотребен товар на електричниот систем на вашиот автомобил. Регулаторот НА прозорецот TYC има и точни конектори во стилот НА OE, така што не е потребно спојување на жица.Понудено како целосно склопување кое обезбедува ненадмината заменливост и практичност при поправка-споредлива по фитинг, структурна конфигурација, јачина и вртежен момент специфичниот (неуниверзален) мотор обезбедува оптимална работна ефикасност и излезна моќност100% нови компоненти обезбедени од реномиран светски производител сензор за штипкање и механизам за автоматско повлекување (каде што е применливо) обезбедува безбедност на патниците тик 660558 замена на регулаторот на предниот лев прозорец за 07-07 форд експедиција одговара изберете : 2007 форд експедиција и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите