.

.

Кондензатор ЗА ОВЕН Овен ЗА ОВЕН ПРОМАСТЕР Одговара На Сатурн СЛ2

Кондензатор ЗА ОВЕН Овен ЗА ОВЕН ПРОМАСТЕР Одговара На Сатурн СЛ2

DEN 1.00
Износ

Пакетот Вклучуваатстик 4614 Кондензатор За Ram меморија x 1item Опистик 4614 Кондензатор За Рамкомпатибилен : 14-17 RAM МЕМОРИЈА ПРОМАСТЕР 1500 (ВАН)|14-17 RAM МЕМОРИЈА ПРОМАСТЕР 3500 (ВАН) L x x h (инч) : 37.4 x 16.93 x 4.33 OEM дел број : 57008243аимињата На производите Се заштитен знак На Наведениот Производител ИЛИ Други Сопственици И Не Се Трговски Марки НА корп на Сила.производителот НЕ МОРА ДА ЈА ОДОБРУВА УПОТРЕБАТА НА ОВИЕ ПРОИЗВОДИ. Пред да ја напушти фабриката, секој кондензатор што ја носи етикетата TYC е тестиран и тестиран на вистински возила за совршена инсталација и правилно функционирање. Сите ТИК кондензатори се слични на ое конструкцијата и нашиот квалитет е во деталите, од бројот на цевки, количината на перки за ладење, до положбата на сите држачи за монтирање и влезните и излезните црева и фитинзи, нашиот дизајн ќе биде сличен НА ОЕ за да се обезбеди брза и безболна инсталација. Одговара Изберете : 2014-2019 RAM ПРОМАСТЕР 2500 2014-2020 RAM ПРОМАСТЕР 1500 2014-2019 RAM ПРОМАСТЕР 3500 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

R

Им се допаѓа и на купувачите