.

.

Голден Стејт Вориорс-Драјмонд Зелен Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Голден Стејт Вориорс-Драјмонд Зелен Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 3.00
Износ

Овие Трендови Меѓународни Нба Голден Стејт Вориорс-Драјмонд Грин 21 Ѕид Постер. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Од деца и тинејџери до возрасни, имаме по нешто за секого. Трендови Меѓународни Нба Голден Стејт Вориорс-Драјмонд Грин 21 Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај Сертифициран ОД Фсц. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

R

Им се допаѓа и на купувачите